Osiedle Aleja Parkowa w Grodzisku Mazowieckim NOWA INWESTYCJA!

daleka_maindaleka_01

Projekt zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości do 5 kondygnacji.

W pierwszym etapie powstaną 2 budynki. Docelowo w całej inwestycji zaprojektowano 250 mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach i powierzchniach.

Osiedle będzie zlokalizowane w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta, bliskiej odległości od kolejki WKD, urzędów, szkół, basenu. Ponadto w bliskiej okolicy znajdziemy rozbudowaną strefę rekreacyjną: zielone tereny, ścieżki spacerowe, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy.

Dowiedz się więcej

Inwestycja przy ul. Radnych w Pruszkowie SPRZEDANE!

Inwesycja ul. Radnych Pruszków
Inwesycja ul. Radnych Pruszków

Nowy projekt przy ul. Radnych to kameralna inwestycja znajdująca się w samym centrum Pruszkowa. Bliska odległość do stacji PKP jak i WKD, bezpośrednie  sąsiedztwo terenów zielonych, bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i urzędów, to wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Inwestycja składać się będzie z 50 przestronnych apartamentów. Nasza nowa inwestycja posiadać będzie nowoczesna bryłę architektoniczną, wykonaną z najlepszych materiałów. Planowane rozpoczęcie inwestycji 09.2015, zakończenie 2016.

Dowiedz się więcej

Osiedle Bałtycka w Grodzisku Mazowieckim SPRZEDANE!

Osiedle Bałtycka
Osiedle Bałtycka

Osiedle Bałtycka to atrakcyjny i wyjątkowy projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Przyjazna przestrzeń miejska daje mieszkańcom łatwy dostęp zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i realizowanych terenów rekreacyjnych „Parku Piłsudskiego” położonego tuż przy osiedlu. W pierwszym etapie powstanie czteropiętrowy budynek z 60 mieszkaniami o powierzchniach od 35 m2 do 85 m2. Autorski projekt pracowni AMZ, stawia na funkcjonalne i nowoczesne mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

Dowiedz się więcej

Inwestycja przy ul. Kilińskiego w Żyrardowie SPRZEDANE!

Inwestycja przy ul. Kilińskiego

Inwestycja ‚Kilińskiego” składa sie z 20 mieszkań, od 38m2 do 68m2, położona jest w centrum Żyrardowa, w pobliżu szkół, przedzkoli, przychodni lekarskich, urzędów, sklepów, basenu, parku, jak równiez w bliskiej odległosci od stacji PKP, dzięki czemu w jedyne 30 minut można dostać się do centrum Warszawy.

Dowiedz się więcej

Osiedle „3-go maja” w Grodzisku Mazowieckim SPRZEDANE!

Osiedle 3-go maja

Jest to inwestycja składająca się z kompleksu budynków wielorodzinnych w świetnej lokalizacji. Niska, kameralna zabudowa, zatopiona w zieleni, ma dać poczucie zamieszkania w wyjątkowym otoczeniu. Ciekawa architektura 4 budynków, w każdym po 14 mieszkań. Dla wygody mieszkańców miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym.

Dowiedz się więcej

Kamienica przy ul. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim

Kamienica przy ul. Sienkiewicza
Kamienica przy ul. Sienkiewicza

Lokale na sprzedaż i wynajem w całkowicie nowej kamienicy znajdującej się w samym sercu Grodziska Mazowieckiego, przy ul. Sienkiewicza, tuż przy drodze przelotowej Pruszkow – Żyrardów, w bliskim sąsiedztwie deptaka, stacji PKP, WKD i Centrum Kultury. Budynek posiada 3 kondygnacje, windę i parking samochodowy od strony podwórka. Lokale nadają się praktycznie na każdy rodzaj działalnosci: sklep, gastronomia, biuro, przychodnia, kancelaria itp.

Dowiedz się więcej