Firma FIB – J. Murawski Spółka jawna jest przedsiębiorstwem prężnie działającym w sektorze deweloperskim w obszarze budownictwa mieszkalnego. Spółka jako deweloper gromadzi w tym zakresie doświadczenie do ponad 10 lat, angażując się w nowe inwestycje na terenie województwa mazowieckiego. Obecnie firma realizuje nowe projekty w centrum Pruszkowa i w spokojnej lokalizacji na terenie Grodziska Mazowieckiego.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji – poczynając od zakupu nieruchomości, poprzez obsługę prawną nowej inwestycji, sporządzenie projektu i jego realizację aż po sprzedaż mieszkań.

Jako deweloper koncentrujemy się przede wszystkim na kameralnych projektach w atrakcyjnych lokalizacjach. Proponujemy osobom zainteresowanym nowe mieszkania w prestiżowych obiektach położonych w najlepszych punktach Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, czy Żyrardowa. Nasze nowe inwestycje znajdują się w różnych punktach województwa mazowieckiego.

Staramy się, aby nowe mieszkania osiągały wysokie standardy oraz prezentowały najwyższą jakość wykonania.

Proponujemy projekty oparte na współczesnych trendach i standardach budownictwa. Oferując sprzedaż mieszkań staramy się zaspokoić potrzeby szerokiej rzeszy klientów poszukujących prestiżu, elegancji i wygody za rozsądną cenę.