Nowe inwestycje już w sprzedaży – FIB

Jesteśmy firmą, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej. FIB oferuje Państwu nowe mieszkania na sprzedaż, znajdujące się w Pruszkowie oraz Grodzisku Mazowieckim, które zlokalizowane są w atrakcyjnych punktach wymienionych miast. Jako deweloper bardzo wysoko ceniący sobie zadowolenie naszych Klientów, dbamy o to, aby obsługiwane przez naszą firmę inwestycje były objęte możliwie najbardziej kompleksową opieką.

Nowe inwestycje, które mamy Państwu do zaproponowania, to mieszkania na sprzedaż cechujące się bardzo wysokim standardem wykonania, funkcjonalnym układem pomieszczeń, a także doskonałą lokalizacją. Jeżeli szukają Państwo nowoczesnej nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim lub Pruszkowie, to zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

 

Nasze aktualne inwestycje

Segmenty DALEKA II etapw Grodzisku Mazowieckim

"Segmenty przy Dalekiej" to nasza nowa inwestycja, składająca się w pierwszym etapie z 16 nowoczesnych segmentów o wielkości ok 114m2 z przynależnymi działkami o pow od 90 m2 do 294 m2.Świetna komunikacja, w bliskiej odległości szkoły, przedszkola, szpital, basen, sklepy, natomiast do kolejki wkd dojedziemy w kilka minut. Segmenty są świetną alternatywą dla klientów, którzy oczekują więcej przestrzeni w swoim otoczeniu oraz pragnących zamieszkać we własnym domu z ogródkiem.

Lokal składać się będzie z 4 pokoi, aneksu kuchennego , łazienki, wc, garażu, kotłowni wraz z piecem dwufunkcyjnym i zasobnikiem.

Dowiedz się więcej

Osiedle Aleja Parkowa w Grodzisku Mazowieckim NOWA INWESTYCJA!

Osiedle Aleja Parkowa

Marzy Ci się mieszkanie w super lokalizacji, nowoczesne, z podziemnymi garażami, windami i przestronnymi balkonami?

To dobrze trafiłeś!

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim. Projekt zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości do 5 kondygnacji.

Elegancka elewacja budynków, nowoczesne przeszklenia tarasów i balkonów z pewnością przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom inwestycji "Osiedle Aleja Parkowa".

Dowiedz się więcej
KATALOG MIESZKAŃ - I ETAP KATALOG MIESZKAŃ - II ETAP KATALOG MIESZKAŃ - III ETAP KATALOG MIESZKAŃ - IV ETAP KATALOG MIESZKAŃ - V ETAP

Grodzisk Mazowiecki korzyści lokalizacji

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki leży w centralnej Polsce, blisko głównych szlaków komunikacyjnych kraju i liczących się centrów ekonomicznych. To usytuowanie zapewnia nie tylko szybkie połączenie z największym rynkiem stołecznym (30 km do centrum Warszawy), ale daje możliwość łatwego dojazdu do Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania i Gdańska.

Dowiedz się więcej

Kontakt

FIB Investment

FIB - J.Murawski Sp.j.
ul. Sienkiewicza 52/8
Grodzisk Mazowiecki
woj. mazowieckie

NIP: 5342289650

tel.kom. +48 791 150 150
e-mail: biuro@fib.com.pl